Będąc jeszcze w ciąży z Mateuszem szukaliśmy rozwiązań jak najszybciej rozpocząć sezon rowerowy z maluszkiem. Magda do przyczepki wsia...

WEBER - wkładka rowerowa dla niemowląt


Będąc jeszcze w ciąży z Mateuszem szukaliśmy rozwiązań jak najszybciej rozpocząć sezon rowerowy z maluszkiem.
Magda do przyczepki wsiadła mając juz skończone 9 miesięcy więc wystarczyły dwie poduchy po bokach żeby jej się wygodnie spało ;)
Ale do rzeczy...
Wkładkę WEBER kupiliśmy zaraz po tym jak Mateusz pojawił się na świecie a pierwszy spacer zaliczyliśmy już w styczniu kiedy Mati skończył miesiąc.


Co tu dużo pisać jesteśmy z niej zadowoleni w 100%
Dzięki niej, w tym roku mogliśmy zrobić tak wiele na rowerach, biegówkach czy na zwykłych spacerach, a wiek Mateusza nie był przeszkodą we wspólnym, aktywnym spędzaniu czasu.


Przyczepka zastąpiła nam całkowicie wózek (nawet gondolę). Przy takiej małej różnicy wieku między dziećmi wkładka jest idealnym rozwiązaniem do przyczepki rowerowej z funkcją wózka.
Dzieciaki świetnie się dostosowały i z czasem nawet różne pory drzemek nie stanowiły problemu aby wyjść z dwójką na zwykły spacer.


To jeszcze parę spraw technicznych:
Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości pianki EPP (spieniony polipropylen) wkładka jest niezwykle lekka, prawie niezniszczalna, odporna na warunki atmosferyczne, posiada właściwości tłumiące drgania.
Nadaje się do stosowania dla dzieci już od 1 miesiąca życia do 9 miesiąca lub 9 kg wagi (Mati nadal maksymalnej wagi nie osiągnął)
Sztywna konstrukcja stabilizuje dziecko, a pasy (wykonane z mikrofibry - 100% poliester) utrzymują je w bezpiecznej pozycji.
Wyściółka jest z pluszowego futerka (100% bawełna) a całoś waży jedynie 550g.

Cena nowej wkładki to ok 300zł a używane można kupić za 100zł mniej ;)
Trzymają cenę ponieważ aby ją zniszczyć człowiek musiałby się na prawdę postarać. Nasza przy intensywnym, niemalże codziennym użytkowaniu wygląda jak nowa, więc wydatek jak najbardziej się opłacał.
Polecamy!

- JUSTYNA


Może to też Cię zainteresuje:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Find us on Facebook

Popular Posts