Cześć! To my - Justyna i Arek. Od 12.12.2014 roku przez te życie idzie z nami Magda. Początki naszych wspólnych przygód miały miejsce w ...

O nas


Cześć! To my - Justyna i Arek. Od 12.12.2014 roku przez te życie idzie z nami Magda.


Początki naszych wspólnych przygód miały miejsce w górach. Udało nam się zdobyć wszystkie szczyty wchodzące w tak zwaną "Koronę Gór Polski". Sami też nauczyliśmy się podstaw wspinaczki skałkowej i z zapałem przechodziliśmy kolejne drogi, głównie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wspinaczkę górską uprawialiśmy również zimą.
Następnie przyszedł czas na wodę... i kajak. Kajakiem właśnie spłynęliśmy kilkoma rzekami na Śląsku m.in Małą Panwią czy Kłodnicą, ale najdłuższy spływ na naszym dmuchańcu zaliczyliśmy w Pieninach, malowniczy przełom Dunajca od Sromowców Wyżnych do Krościenka nad Dunajcem.
Od października 2015r. wraz z Madzią podróżujemy przez świat na rowerach szosowych, ciągnąc ją za sobą w przyczepce. Zostaliśmy także zdobywcami pierwszej nagrody w RAPHA FESTIVE 500 jako pierwsi Polacy ever! Przyczepkę również zabieramy na biegówki, jeśli tylko warunki na to pozwalają.
13.12.2016 r. dołączył do nas Mateusz, który od samego początku brał aktywny udział w naszych wycieczkach zajmując miejsce w przyczepce obok siostry ;)


W telegraficznym skrócie - jesteśmy normalną rodziną 2+2 z pasjami i marzeniami, które staramy się realizować, a w jaki sposób to robimy, możesz już przeczytać w kolejnych postach.

Życzymy miłej lektury!

-JUSTYNA & AREK oraz nasze M&Ms ;)
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Find us on Facebook

Popular Posts